Motiv na míru

Nejste jedním ze sta a chcete být originální? 

Žádný problém! Můžeme Vám na kryty vypálit téměř vše, co si dokážete představit. Pro představu to může být vzpomínka na Vaši významnou životní událost nebo třeba Váš oblíbený citát či motto.

Chcete originální dárek?

Dřevený kryt je ideálním a hlavně originálním dárkem, který si bude obdarovaný ještě dlouho pamatovat. 

Máte vlastní design nebo kresbu, kterou byste rádi ukazovali ostatním?

Není proto viditelnější místo, než telefon, který u sebe nosíte téměř 24 hodin denně. Můžeme Vám na kryt vypálit Váš vlastní obrázek a ten tak rozhodně nezůstane v pozadí.

Chcete hodnotný upomínkový předmět pro Vaše obchodní partnery nebo zaměstnance?

Klíčenek a propisek má už každý plný šuplík, ale takový kryt ještě určitě nikdo z nich nedostal. Spojte tak příjemné s užitečným a obdarujte své partnery nebo zaměstnance originálním krytem s logem vaší firmy, klubu nebo projektu.

Kolik to stojí a jaká je dodací lhůta?

Jakmile nám zašlete vlastní motiv dáme Vám obratem vědět zda je motiv v potřebné kvalitě. Pokud Vámi dodané podklady budou v pořádku bude výroba Vašeho motivu v ceně krytu. Pokud bude potřeba motiv upravit, tak běžná cena za zpracování vlastních podkladů je 200Kč. Výrobky na míru dodáváme běžně do 10 pracovních dnů, ale nabízíme i možnost expresní výroby. 

Jak si mohu kryt na míru objednat? 

Jednoduše vytvoříte objednávku na požadovaný rozměr, barvu a množství krytů. Do poznámky uveďte "výroba krytu na míru" a my se s Vámi následně spojíme a vyřešíme vše potřebné k výrobě. 

Realizované motivy na míru: